/ Naděje ruského plavání Evgeny Rylov

Naděje ruského plavání Evgeny Rylov

Člen ruského plaveckého týmu Evgeny RylovaJeho dvacet let v řadě významných úspěchů, včetně medailí z mistrovství světa a olympijských hrách. Syn profesionální sportovec hrál fotbal na první pohled, ale nakonec našel své povolání v pruzích bazénu.

Dětské roky

Evgeny Rylov se narodil v roce 1996 v Novotroitsku,v regionu Orenburg. Sportovní geny pocházejí od svého otce, který hrál za Jekaterinburg Uralmash, který kdysi hrál ve velkých ligách. Takže byl v Novotroitsku a přestěhoval se do finále fotbalové kariéry v místní "Nosta".

V biografii Jevgenije Rylova se plavání nezdálonáhodně. Chlapec v dětství byl bolestivý a na radu lékařů rodiče dávali synovi plachtu. Od šesti let začal Eugene trénovat v bazénu, jeho první trenérka byla Inna Kokoreva.

Evgeny Rylov koupání
O něco později se Evgeny Shishin stal Evgeniho mentorem;které se chlapce zabýval v Volgotské kotlině v Novotroitsku. Na chvíli, Eugene Rilov plavání v kombinaci s fotbalem, ale brzy si uvědomil, že se zajímal o sledoval hru, než se na něm podílet, a soustředit se na plavání.

Když byl ten chlapec deset let, celou rodinuse přestěhoval do moskevského regionu, kde pokračoval výcvik pod vedením Gulnary Romanadze. Později byl nahrazen starým známým Eugenem, jeho trenérem Novotroitsky Evgeny Mishin, s nímž jsou až dosud neoddělitelné.

Rychlejší junior

Ve věku patnácti let byla vybrána specializaceEvgeniya Rylova v plavání. Zaměřil se na vzdálenosti 100 a 200 metrů na zádech, což ukazuje méně dobrých výsledků ve sprintu 50 metrů. Nicméně, pokud je to nutné, mohl by mladý muž dobře plavat a plazit se, a proto obhajoval tuto oblast ve freestyle soutěžích.

V roce 2011 začíná Evgeny Rylov hlasitědeklarujte sebe na domácí úrovni. Na 5. Spartakiádě školních dětí získal své první ceny v juniorském sportu s širokou rezervou od svých konkurentů. O dva roky později založil Zhenya mládežnické záznamy o zemi na disciplínách ve výši 100 a 200 metrů.

Evgeny Rylov ve finále

V roce 2014 šel moskevský sportovecjeho první mezinárodní turnaj, který byl juniorský evropský plavecký mistrovství. Zde získal tři zlaté najednou, včetně dvou nejlepších cen v reléových závodech a jeden ve vzdálenosti 50 metrů na zádech.

Hnusný nováček

Výsledky mladých plavců mluvily samy za sebe a jeho mentorové se rozhodli, že naděje na ruské plavání Evgeni Rylov už nemá smysl sedět v juniorech.

V roce 2015 byl vybrán k účasti namistrovství na vodních sporty, které se konalo v Kazani. V disciplínách 100 a 200 metrů na zadní straně tónu se ptali takoví ctihodní sportovci, jako australský Mitch Larkin, japonský Irie, Pole Kavetski.

Nikdo neočekával od včerejšího juniorského, že by mohlpřinejmenším zaujmout místo na osmém místě. Při každém plavání však Eugene zlepšil své výsledky a senzačně udělal cestu do finále dvou set metrů s nejlepším časem.

Evgeny Rylovová plavecká biografie

Jedna ze slabostí mladých plavců bylapomalý start, první padesát metrů plaval horší než jeho konkurenti. Na tomto základě se sázel na rychlou úpravu, která často pracovala na předchozích soutěžích. Přibližně ve stejném duchu se nově narozený vůdce ruského plaveckého týmu Evgeny Rylov chystá účastnit finále mistrovství světa.

Všechno se stalo, jak plánovala Zhenya. Pouze trochu selhal ve třetím úseku o padesáti metrech, ale poté, co vydal perfektní dokončení. První místo bylo s jistotou přijato australským sportovcem Mitchem Larkinem, před konkurencí na téměř jednu vteřinu.

Nicméně pro místo v prvních třech vítězíchzoufalá bitva. Polyak Radoslav Kavetsky před Rylovem jen 0,05 sekundy, stal se stříbrným medailistou. Eugene, jen o jeden dotek před japonskou Irie, vyhrál svou první bronzovou medaili na mistrovství světa.

Rio

Vítězka plaveckého šampionátu planety EugeneRylov na olympijské hry v roce 2016 byl již v pozici jednoho z favoritů. Tehdy dosáhl výrazného pokroku a výrazně zlepšil své osobní úspěchy. Stejně jako v Kazaňu byly hlavní osudu Eugene na olympijských hrách spojeny s výkonem ve vzdálenosti 200 metrů na zádech. Oblíbený byl stále stejný Mitch Larkin, ale v Rio přišel silný Američan Ryan Murphy, který byl vůdcem amerického týmu.

Evgeny Rylov koupání Olympijské hry

V důsledku toho se celkový boj rozvinul mezi třemi výše uvedenými sportovci. Tentokrát se Američan stal silnějším, před druhým vítězem o 0,35 sekundy.

Druhým byl Mitch Larkin, opět před Rylovem. Ale pokud v Kazaňu zvítězil australský s jasnou výhodou, tady byl před Rusy jediný dotek, který stálo jen 0,01 sekundy. Moskevský plavec nastavil rekord pro Evropu a byl obecně spokojen s jeho výsledkem, který se za rok zlepšil téměř úplně.

Před finále

Na posledním ruském plaveckém šampionátuEvgeny Rylov se prakticky soustředil na sebe, současně obnovil své vlastní záznamy o Evropě a vyhrál všechny tři disciplíny: 50 metrů, 100 metrů a 200 metrů.

Na mistrovství světa v Budapešti, sportovcešel s jedním úkolem - vítězstvím. 28. července 2017 brilantně plával na 200 metrů před americkou Murphy a od roku 2003 přinesl mužský národní tým první země z mistrovství světa.