/ / Olga Pyleva, biografie

Olga Pyleva, biografie

Olga Pyleva je rodilý biathleter,opakovaný vítěz etap Světového poháru, šestinásobného mistra světa a vítěze dvou zlatých medailí olympijských her. Po sňatku vzala příjmení svého manžela - Medvedtseva, nicméně získala většinu vítězství, a to je Pyleva.

Běh na lyžích

Olga Pyleva

Olga Pyleva se narodila v Krasnojarskuv městečku Borodino v červenci 1975. Za 10 let se začalo vážně zabývat sporty a nejprve pouze lyžování. Vystudovala Akademii tělesného vzdělávání v Omsku.

V juniorských soutěžích získalo mnoho medailí,dvakrát se stal světovým šampionem relé, vyhrál jedno stříbro a dvě bronzové ceny v jednotlivých závodech na juniorském mistrovství světa. Její trenér byl oceněn trenérem SSSR Alexandrem Grushinem.

V roce 1996, v životě Pylevy, nastala významná událost - narození Daryovy ​​dcery. Po odchodu z mateřské dovolené se rozhodne jít do biatlonu, což je jakýsi druh sportu spojený s běh na lyžích.

Biatlonová kariéra

V roce 2000 se Olga Pyleva soustředila na start biatlon. Během několika měsíců se stala jednou z předních ženských sportovců v zemi.

V sezóně 1999/2000 Olga Pyleva předložila podium na biatlon.

Již ve třetím závodě, v šprintu v němčiněRuhpolding získala bronz. Na závěrečném stupni v ruském Chanty-Mansiysku opět pro debutanti úspěšně vystupoval. Nejprve se stal druhým v sprinte, pak třetí v závodě pronasledování.

Na závěr sezóny získala 20. místo. Tento výsledek je obzvláště významný, protože v první polovině sezóny se Olga Pyleva nezúčastnila.

Olympijský úspěch

biologička Olga Pyleva

V roce 2002 se Pyleva stala členem národního týmuRusko na zimních olympijských hrách v USA Salt Lake City. První v programu byla individuální závod. Biathletec Olga Pyleva s jistotou šel do dálky a prohlašoval, že vyhraje, první tři střelnice proběhly bez chyb, ale poslední dva chyběly dvakrát, v důsledku toho zůstaly bez medailí, pouze na 4. místě.

5 vteřin skončila s švédskou Magdalénou Forsbergem, která také dvakrát chyběla na poslední řadě, vítězem byl německý Andrea Henkel.

Korunu pro Dust Sprint Race znovuTentokrát nepřinesla své medaile. Chyba na pultu a nízká rychlost v průběhu vzdálenosti umožnily vzít pouze 8. místo. Vítěz - další německá Katie Wilhelmová - Pyleva ztratila více než minutu.

Ale biologička Olga Pyleva se nevzdává,biografie, která radikálně změnila 16. února 2002. Stala se olympijským vítězem. Ačkoli zpočátku všechno nebylo růžové vzdálenost opustila 8. se zpožděním více než minutu na první střelnici udělal chybu.

V budoucnu se však nezaměnitelné střílení avysoká rychlost jí umožnila proniknout do vůdců. V posledním kole Pyleva odjel s Wilhelmem. Na zhruba 9,2 kilometru se ruská žena táhla na 5 vteřin a nakonec si zachovala tuto výhodu. V tento den získala svou první zlatou olympijskou medaili.

Ale na tomto úspěchu se biatleti nekončíV olympijských hrách v USA získala také bronz v týmovém štafetu. Pyleva utekla v první fázi. Galina Kukleva prošla obuškem jejího spoluhráče v hodnosti vůdce závodu. Nicméně Rusko nebylo schopno udržet první místo. Kukleva úplně selhal na stánku, šel do dvou kruhů a předal obušku na 7. místo. Světlana Ishmuratová a Albina Akhatová, kteří uprchli v posledních fázích, se mohou pokusit zlepšit situaci. V důsledku toho se národní tým bronzoval.

Olympijské hry ve Vancouveru

Olga Pyleva fotka

Druhá zlatá medaile v biatlonuOlga Pyleva, fotky, které zdobí zatímco obálce všech novin, vyhrál na hrách ve Vancouveru. Nicméně se podařilo zazářit v týmu závodě. V relé.

Pyleva už tehdy měla jméno Medvedtseva, ve třetí fázi hrála. Sportovci ve stádiích před ní pro dva strávili pouze dvě peněžní kazety.

Olga prošla svou částí závodu neomylně a vstoupiladobré tempo. S triumfem toho dne skončila Olga Zaitseva. Francouzský národní tým, který byl na druhém místě, zaostal o více než 30 sekund. Bronze šel do německého národního týmu.

Krok od Světového poháru

biologička Olga Pyleva biografie
V sezoně 2003/2004 Pyleva právem považován za jeden z vůdců světového biatlonu, každý závod potvrzující tento status.

V této sezóně se jí podařilo vyhrát 6 vítězstvíetapy mistrovství světa. Kdysi jsem vyhrál individuální závod a masový start a dvakrát sprint a závod pronásledování Olgy Pylevy. Fotografie sportovců s medailemi v jejich rukou se začaly objevovat častěji. V této sezóně skutečně prohlašovala, že vyhrál mistrovství světa, ale nemohla překonat výsledky norského Liv Greta Poireta. Pyleva je druhá.

V další sezóně její hvězdný výkonpokračovala. Tentokrát však Pyleva získala jen třetinu v celkovém pořadí, protože trochu ztratila německou Katyu Wilhelmovou. Jeden z jeho hlavních soupeřů. Vítězství v této sezoně získala francouzská žena Sandrine Baillyová.

Olga Pyleva absolvovala v roce 2010 svou profesionální kariéru ve velkém sportu.

Osobní život

biathlete Olga Pyleva fotka

Daria dcera byla v prachu z jejího prvního manžela, kterého se rozvedla v roce 2002. V kombinaci byla Evgeny Pylev také její trenérkou.

Podruhé se provdala za slavnou biatlonistka Valery Medvedtseva, olympijský vítěz v Calgary v roce 1988 v relé.

V současné době už mají tři děti. Tento syn Arseny a dcera Julia a Olga. Ta se narodila na konci roku 2014.